צור קשר 072-2517979

מערכות סולאריות לחשמל זול יותר

r-solar איך מרוויחים ממערכות סולאריות? איך פועלות מערכות סולאריות אנרגיה חלופית אנרגיה מתחדשת אנרגיה מתקלה אנרגיה סולארית אנרגיה סולארית בשוק הישראלי אר סולאר אר סולר האם ישנו מימון לאנרגיה סולארית בשוק ישראלי? ההבדל בין אנרגיה מתחדשת לאנרגיה מתקלה היכן משתמשים בישראל באנרגיה הסולארית ? הפקת החשמל הסולארי התקנה של מערכת סולארית חברה טובה להתקנת מערכות סולאריות חיסכון מערכת סולארית ביתית חסכון של אנרגיה סולארית חשמל סולארי חשמל סולארי ביתי כיצד עובדים פאנלים סולאריים כמה כסף חוסכת לי מערכת סולארית ביתית? כמה עולה מערכת סולארית ביתית להתקין מערכות סולאריות מהי מערכת סולארית? מה מקורן של מערכות סולאריות ? מימון לאנרגיה סולארית בשוק ישראלי מי מתקין מערכות סולאריות ממיר סולארי מערכות סולאריות מערכות סולאריות ביתיות מערכות סולאריות לחשמל מערכת סולארית מערכת סולארית ביתית מקורות אנרגיה מתחדשת סביבה ירוקה עלות מערכת סולארית ביתית פאנלים סולאריים פאנלים סולאריים מחיר פאנלים סולאריים מחירים פאנלים סולארים פנלים הסולאריים שוק האנרגיה הסולארית שירותי תיקונים ואחזקה של מערכות סולאריות תעריפי חשמל סולארי

איך חוסכים בחשמל בתקופה שבה הכל יקר – מדליקים נרות? שמים נייר סלוטייפ על המתגים? חיים בחושך? מסתבר שכיום יש פתרונות קצת פחות מדכאים והם אפילו יותר ידידותיים לסביבה.
אחרי נורות הלד החביבות מגיעות 
מערכות סולאריות לחשמל זול יותר ונוח יותר לכולנו –
אז במה מדובר? התשובות בהמשך.

מה זה מערכות סולאריות?

מערכות סולאריות הן מערכות המותקנות על גגות מבנים רבים הן בארץ והן בעולם והן מושתתות על עקרון האנרגיה הסולארית הכובשת את העולם בסערה מאז שנות השבעים בהן החלו להתפתח דודי השמש.

כיצד עובדים דודי שמש

דודי שמש הם המצאה וגאווה ישראלית והם אולי ההמצאה הבולטת ביותר בתחום הסולאר.
דודי השמש עובדים על קרני השמש המחממות את המים על ידי קולטי שמש שקולטים את קרני השמש והופכי את המים לחשמל המחמם את המים והופך אותם לחמים עבורנו.

איך מנצלים את קרני השמש לטובתנו

קרני השמש הם אנרגיה טבעית כמו ששל אנרגיות שהבין האדם שהוא יכול לתעל לטובתו, בין האנרגיות הטבעיות ניתן למצוא את אנרגיית הרוח,
הירח הגאות והשפל ואת כולם מנצלים לחשמל, להנעת מכונות ולייצור המוני.

מדוע אנרגיה טבעית

האנרגיה הטבעית או בשמה אנרגיה חלופית אינה אנרגיה מתכלה כגון: נפט, דלק, וגז אליהם היינו רגילים עד כה שהן אנרגיות מזהמות הפוגעות בכדור הארץ ועלולות להיגמר בסופו של דבר.
האנרגיה היא אנרגיה טבעית שאינה נגמרת ואינה פוגעת באדם, בחיות או בסביבה ולכן מומלץ מאד להשתמש בה ולאגור אותה.

איך פועלות מערכות סולאריות?

מערכות סולאריות הן מערכות המושתתות על עקרות קרני השמש והן פועלות באמצעות פאנלים מסיליקון המותקנים על גבי גגות בתים רבים ומבני תעשייה.
הפאנלים תפקידם לאגור את קרני השמש ובאמצעות ממיר מתח וחווטים מיוחדים המחוברים לפאנלים להמיר את קרני השמש שאגרנו לחשמל טבעי.
אותו חשמל מגיע לכל המערכות במבנה באמצעות לוח בקרה מיוחד ומעביר חשמל חופשי ללא עלות לכל רחבי הבית.
בתים רבים מצליחים אפילו לאזור חשמל ולמכור אותו לחברת החשמל מה שעוזר לכסות את עלות מערכות הסולאריות תוך מספר שנים בודדות.

כמה עולה מערכת סולארית ביתית

מערכות סולאריות ביתיות אינן זולות במיוחד, ועלותן מגיעה לעד כ 70 אלף שקלים, אך כיום הבנקים משתפים פעולה עם הממשלה המעודדת צריכה של אנרגיה חלופית
והם מאפשרים הלוואות נוחות מאד לאנשים המעוניינים להתקין מערכות מסוג זה בביתם.

מדוע הממשלה מעודדות צריכה של אנרגיה חלופית?

אנרגיה חלופית היא הדרך לעצמאות מדינית לא רק בארץ אלא במדינות רבות הן מבחינה בריאותית והן מבחינה אסטרטגית.
מדינות רבות אינן רוצות להיות תלויות במשאבים חיצוניים ומעוניינות לייצר לבד את החשמל שלהם,
את גז ואת שאר המשאבים ולא להיות תלויות במדינות אחרות ולכן הן משקיעות כסף רב בפיתוח טכנולוגיות אנרגיה חלופית.
במדינת ישראל קיימת השקעה חלקית בתחום וזאת כי מדינות ערב מחזיקות בחלק גדול מהנפט בעולם ולכן יש אינטרס לייצור משאבים טבעיים בארץ.

איזה מדינות משקיעות במחקר ופיתוח של מערכת סולארית

גרמניה היא אחת המדינות המשקיעות ביותר בפיתוח הטכנולוגיה ומידי כמה שנים נערכים כנסים בנושא, ואפילו ישראל מככבת בכנסים עם פיתוחים והמצאות רבות.
גם ארצות הברית נחשבת מתקדמת ומטפחת את הנושא ואפילו הקימה חוות סולאריות רבות באיים שונים שבבעלותה ובעיקר באיים בהם היו סופות צונאמי
וזאת כי הצונאמי מגיע לאיים בשל זיהום אוויר בזמן שמחקרים גילו כי שימוש באנרגיה סולארית מפחית את אסונות הצונאמי.
לכן ארצות הברית הקימה מערכות סולאריות על גבי האיים שבבעלותה.

אז כיצד יועילו מערכות סולאריות לחשמל בחיינו כאן?

אם אתם מעוניינים לחסוך כסף רב ולהפסיק לשלם חשבונות חשמל יקרים תוכלו להתעניין אצל חברות המתמחות בהתקנת פאנלים סולאריים
כמו חברת אר סולאר, ולהבין כיצד תוכלו להתקין פאנלים סולאריים על גג המבנה.
מלבד זאת כיום ניתן להתקין מערכות סולאריות באופן עצמאי אך יש לדעת כי הדבר יכול להיות מסובך ויקר לכן תמיד יש להיוועץ באנשי המקצוע לשם כך.
לאחר התקנת המערכת תוכלו את הכסף שתחסכו מחשבון החשמל להוציא על חופשות בחו"ל, על קניות, על החזר הלוואות, ותוכלו לחיות את החיים בצורה ירוקה יותר ידידותית יותר לסביבה ולכם.